Evidence Based Acupuncture - Akupunktura založená na důkazech.                      Hledáme dobrovolné překladatele pro texty na převratném webovém portálu.

Velmi často se setkáváme s názorem, že akupunktura není metodou, která splňuje kriteria EBM (Evidence Based Medicine = medicína založená na důkazech). S tímto dnes již neopodstatněným tvrzením se rozhodl bojovat náš kolega z Polska, Dr. Bartosz Chmielnicki, který vlastními silami rozjel portál http://evidencebasedacupuncture.org/

Jeho mottem je "NEVĚŘÍM akupunktuře, VÍM, že funguje". Zatím se jedná o beta verzi ve výstavbě, ale již nyní je na stránkách mnoho informací, které nám mohou pomoci šířit systém TČM i ve vědeckých kruzích. Bartosz mě poprosil, jestli bych mu pomohl s překladem textů do češtiny. Jelikož se jedná o poměrně velké množství textů a celý projekt je zatím zcela financován z jeho osobních zdrojů, hledáme dobrovolníky znalé angličtiny, případně polštiny, kteří by se překladů ujali. Odměnou jim budiž dobrý pocit ze zásluhy v našem úsilí vydobýt akupunktuře založené na učení TČM místo, které jí v moderní společnosti právem náleží.
Zájemci se mohou hlásit na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Já osobně se ve zbytcích volného času, který mám, taktéž zapojím. 

Díky Jiří Bílek, Prezident KTČM
 
Odkaz na portál a texty k překladu: http://evidencebasedacupuncture.org/