Výstava „TRADIČNÍ ČÍNSKÁ MEDICÍNA BEZ LEGEND A MÝTŮ" začíná 26.9. na Staroměstské radnici!

Ke každé lidské činnosti mýty a legendy patří – jsou tak prostě hezčí, lépe se pamatují a lidé je s větším potěšením dále rozvíjejí. Bez nich ale jsme podstatně blíž holé pravdě, skutečnosti a možnosti uvážlivého využití. A o to někdy jde fakt nejvíc. Tak jsme zkusili poodhrnout, ale nesvléknout. Dobré, ne?

Projekt podpořili radní z Magistrátu hlavního města Prahy Jan Wolf a Radek Lacko, získali jsme tak metropolitní záštitu. Informace a výstupy budou ostatně sloužit občanům (nejen Prahy, pojedeme i do dalších krajů). Zájem jsme vyvolali i na Ministerstvu zdravotnictví, konkrétně u šéfa – taky bychom řekli, že naše činnost, především informování o využití zajímavých a ověřených metod terapie v různých kulturách a národech, včetně medializace projektů FN Hradec Králové a dalších, které TCM u nás stabilizují jako významnou podporu zdravotní péče, navíc importované a realizované na základě mezivládních dohod. Tahle dobře provedená, soustavná činnost už si korektně profesionální uznání zasloužila!

Stejně jako lidé, kteří se o uznání a využití TCM u nás desítky let snaží. Lékaři i praktici, erudovaní a zkušení.

Uznávají to i na čínské straně, odkud metody TCM a jejich edukátoři přicházejí. Doktoři z pekingských a šanghajských univerzit, ministerstva zdravotnictví, významných klinik. U nás se dozvíte, kde se o nich dozvíte víc, kvalitu informací, podávaných vystavujícími, potvrzuje i velvyslanectví ČLR záštitou.

Představíme vám je postupně, tak se těšte!

A přijďte.

Kdy: 26.9. od 16:00 hodin

Kde: Staroměstská radnice, Praha

Výstava trvá do 7.10.2016

 

Nadační fond na podporu TCM a alternativ