Pozvánka na VII. valnou hromadu

Vážení přátelé, členové Komory TČM,

dovolte, abych Vás jménem představenstva pozval na 7. valnou hromadu  Komory TČM, která se podle naší tradice koná první sobotu po začátku  čínského nového roku. Tentokrát se společně rozloučíme s rokem Opice a  přivítáme rok Kohouta.

Stejně jako v předchozích letech se bude valná hromada konat v již  osvědčených prostorách na Senovážném náměstí v Praze od 10:00, respektive 9:30 (prezence) a trvat bude přibližně do cca 14 hodin, kdy se rozloučíme společným obědem.

7. valná hromada se koná:

Datum: 4.února 2017
 Adresa: Senovážné náměstí 23, Praha 1
 Čas: Začátek v 10:00 (od 9.30 prezence), předpokládaný konec v 14:00
 Cena: zdarma

Těším se na Vás a věřím, že se sejdeme v co nejhojnějším počtu a strávíme  spolu příjemný čas v přátelské a podnětné pracovní atmosféře.

S přátelským pozdravem za Komoru TČM,

MUDr. Jiří Bílek