Kontakt

Komora TČM
Ulice: Vyšehradská 423/27,
Praha 2 Telefon: +420 220 199 301 (advokátní kancelář Miroslav Krutina)

 

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

mobil: 608 364 000

 

bankovní spojení: 2535087359/0800

 

 

 

Kontaktní osoba
Jaroslava Machálková
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Prezident komory: MUDr. Jiří Bílek Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Předsedkyně akreditační komise: MUDr. Štefánia Ebenová Ph.D Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Předsedkyně komise pro metodiku a výzkum: Lenka Kobásková Mochnáčová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Předseda kontrolní komise: Jozef Lucký Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Předsedkyně sekce pro vzdělávání: MUDr. Ludmila Bendová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Předsedkyně sekce pro vnější vztahy: Ing. Hana Šlegrová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Předseda tiskové sekce: Mgr. Miroslav Krutina Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Předsedkyně sekce pro právo a lobbying:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Předsedkyně sekce pro fundraising: Irena Hejkalová Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Rada pro hospodaření Martin Řezníček