Co mohu udělat pro Komoru TČM

Přátelé, především oceňuji, že jste klikli na tuto podstránku. Níže Vám nabízím několik možností, jak pomoci Komoře v jejích začátcích.

Nábor nových členů

V podstatě je pro nás důležité, aby každý, kdo má co do činění s TČM, se v tomto roce dozvěděl o existenci Komory TČM a pokud možno se stal jejím členem. Proto Vám navrhujeme, abyste se členy stali i Vy a abyste také oslovili své kolegy a potažmo i přátele a klienty, aby do Komory na příslušnou pozici (třeba jako Přítel TČM) vstoupili.

Úhrada členských příspěvků

Druhou naší prosbou je, abyste, jste-li členy, zaplatili členské příspěvky, pokud jste tak neučinili. Návod je na titulní straně (home). Prostředky nutně potřebujeme, abychom zajistili kvalitní a efektivní chod Komory.

Hledání sponzorů

Další možností podpory je shromažďování kontaktů pro sponzoring nebo inzerci na našich stránkách a v našem časopise, jakmile jej začneme připravovat.

Systém odměn máme nastaven v tuto chvíli na sazbě 15% (včetně DPH, jste-li plátci) ze zajištěných prostředků. Odměna za zajištění nového člena spočívá v 15% sazbě odpovídající slevě na členských příspěvcích pro příští kalendářní rok. Netrváte-li na odměně, sdělte nám to prosím, budete uvedeni mezi osobami, které podpořili Komoru.

Dále uvítáme náměty na činnost Komory s konkrétními návrhy na provedení. Hledáme zájemce, který by se ujal přípravy ankety ohledně využití metod TČM v ČR.

Další podněty budeme doplňovat.