Přihlásit se

PŘIHLAŠTE SE DO SVÉHO ÚČTU

jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Novinky

Novinky a akce

Zde naleznete nejnovější články, zajímavosti a aktuality z činnosti KTČM a dění kolem TČM v České republice.

Hvězdy pádí, hvězdy radí

pátek, 17 duben 2020 23:39 Napsal(a)

Byly doby, kdy staří Mistři konzultovali s hvězdami všechny své kroky a bez výpočtů se neobešla žádná akce, ať už se týkala státnického rozhodnutí nebo zdraví panovníka. Z hlediska původních čínských učení i dnes určitě stojí za to zamyslet se nad jejich sděleními.

Kritika snahy o zrušení povolání Terapeuta a Specialisty TČM

středa, 31 říjen 2018 09:56 Napsal(a)

Snaha senátorů a nyní i poslanců zrušit loni nově vzniklou profesi Terapeut a Specialista TČM sklízí veřejnou kritiku.

Tradiční čínská medicína bude spadat pod zákon o léčitelství

neděle, 14 říjen 2018 12:13 Napsal(a)

I přesto, že v tomto roce světová zdravotnická organizace WHO připsala tradiční čínské medicíně postavení srovnatelné s medicínou západní, byla v ČR tradiční čínská medicína vyřazena ze zákona o nelékařských zdravotních profesích a nyní by měla spadat do nového "zákona o léčitelství".

Výsledky výzkumu tradiční čínské medicíny

úterý, 11 září 2018 00:31 Napsal(a)

V březnu jsme Vás informovali o zahájení sociologického výzkumu tradiční čínské medicíny s názvem "Jak vidí léčbu Tradiční čínskou medicínou její uživatelé - 2018" . Výzkum prováděl CESMEZ (Centrum pro sociologii medicíny a zdravotnictví, z.s.) ve spolupráci s Komorou TČM. Zde Vám přinášíme výsledky šetření mezi klienty TČM.

Osud "devadesátšestky"

pondělí, 23 duben 2018 12:51 Napsal(a)

Osud "devadesátšestky" (zákon o nelékařských zdravotnických povoláních) je prozatím nejistý. Návrh na zrušení novely Senátem putoval do Poslaneckého sněmovny, kde se nachází v koši mezi dalšími zákony určenými k projednání v prvním čtení.

Sociologický výzkum - pokyny

středa, 28 únor 2018 19:27 Napsal(a)

Vážení terapeuté TCM. V současné době probíhá sociologický výzkum tradiční čínské medicíny. Prosíme vás tímto o spolupráci, abychom mohli generovat data o významu, výhodách a úspěšnosti našich pacientů čínské medicíny. Pokud se chcete zapojit do výzkumu, prosíme, dodržujte následující pokyny:

Sociologický výzkum

středa, 28 únor 2018 18:54 Napsal(a)
Strana 1 z 2

Komora tradiční čínské medicíny zastřešuje terapeuty a vzdělávací instituce zabývající se tradiční čínskou medicínou v České republice.

Adresa

Adresa:

Vyšehradská 423/27, 120 00 Praha 2

Mobil:

+420 608 364 000

E-mail:

info@komoratcm.cz