Petice

Praktikujete tradiční čínskou medicínu? Využíváte ji k podpoře svého zdraví nebo léčbě nemocí? Chcete se svobodně rozhodovat, kterou medicínu si zvolíte? Připojte svůj podpis pod petici.

Petice Komory TČM adresovaná: Prezidentovi ČR, Senátu ČR, Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR, Ministerstvu zdravotnictví ČR, Ministerstvu práce a sociálních věcí ČR

Text petice:

My, níže podepsaní, prohlašujeme, že považujeme tradiční čínskou medicínu za obor, který je pro kvalitu našeho života všeobecně prospěšný. Žádáme, aby veškeré orgány moci zákonodárné a výkonné činily vše pro to, aby tradiční čínská medicína byla v České republice dostupná, aby bylo v tomto oboru dostupné specializované vysokoškolské a další vzdělávání, aby byla uznána profese „praktik tradiční čínské medicíny“ a abychom měli k těmto praktikům přístup při předcházení nemocem a při řešení zdravotních problémů. Z tohoto důvodu také podporujeme Komoru tradiční čínské medicíny a žádáme orgány ČR o přizvání této organizace ke spolupráci při vytváření odborného a právního rámce pro uplatnění metod tradiční čínské medicíny v ČR.

Tuto petici sestavila dne 3.12.2012 Komora tradiční čínské medicíny, IČ: 22907084, sídlem Vyšehradská 27, 128 00 Praha 2, tel. +420 220 199 301, jednající prezidentem Komory MUDr. Jiřím Bílkem.

I přesto, že byla sestavena již před šesti lety, je stále aktuální.

Jak můžete připojit svůj podpis pod Petici

Děkujeme za Váš zájem o podporu tradiční čínské medicíny.

Petici můžete podepsat on-line zde. K 19.9.2018 bylo nasbíráno 1268 on-line podpisů.

Petici můžete osobně podepsat v sídle Komory TČM na adrese: Vyšehradská 27, Praha 2, Advokátní kancelář M. Krutina. Prosíme, abyste si domluvili telefonicky nebo e-mailem návštěvu.

K 19.9.2018 bylo nasbíráno 3112 fyzických podpisů.

Předem děkujeme všem, kteří se rozhodnou Petici na podporu tradiční čínské medicíny podpořit.

Vaše Komora TČM

Číst 3493 krát Naposledy změněno středa, 19 září 2018 19:29