Přihlásit se

PŘIHLAŠTE SE DO SVÉHO ÚČTU

jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Komora TČM

Informace o systému a činnosti KTČM

Přihlášení

×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 286

Členské příspěvky

Členské příspěvky

Uvedené členské příspěvky jsou platné na rok 2019 a byly odhlasovány na zasedání ustavující valné hromady Komory Tradiční čínské medicíny dne 17. února 2018 v Praze.

Praktik TČM

2 000, - Kč

Kandidát na praktika

1 000, - Kč

Student TČM

500, - Kč

 Přítel TČM

500, - Kč

Pozastavené členství PRAKTIK

500,- Kč

 

Členské příspěvky se platí za kalendářní rok

Prosíme, nastavte si trvalý příkaz , aby se platby v následujících letech již nemuseli hlídat :). Neztratíte tak přístup do členských sekcí a ušetříte zbytečnou administrativu. Při změně typu členství nebo změně výše členského příspěvku změňte i Váš trvalý příkaz.

Úhradu proveďte na účet Komory č. 2535087359/0800 ve výši odpovídající vybranému typu členství. Jako variabilní symbol uveďte své členské číslo (ID). Do zprávy pro příjemce napište "Členský příspěvek a Vaše jméno".

 

Potvrzení o přijetí členského příspěvku

Pokud budete na úhradu členského příspěvku potřebovat Potvrzení o přijetí platby či fakturu, napište prosím žádost na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nejlépe do 7 dní po uhrazení členského příspěvku.

 

V případě, že jste zaplatili vyšší částku

Pokud jste již zaplatili příspěvek za rok 2018 v částce, která byla v minulých letech, můžete požádat o vrácení, převedení přeplatku na další rok nebo o příspěvek v plné výši Komora TČM . Tuto žádost nebo své rozhodnutí zašlete na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

V případě, že jste nezaplatili příspěvek

Pokud členský příspěvek do 31.3. kalendářního roku neuhradíte, budou Vám odepřeny přístupy do členské sekce a budete e-mailem vyzván/a k úhradě do určeného termínu. 

Další postup naleznete v Obchodních podmínkách Komory.

 

Číst 2943 krát Naposledy změněno neděle, 02 červen 2019 16:45

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Komora tradiční čínské medicíny zastřešuje terapeuty a vzdělávací instituce zabývající se tradiční čínskou medicínou v České republice.

Adresa

Adresa:

Vyšehradská 423/27, 120 00 Praha 2

Mobil:

+420 778 737 437

E-mail:

info@komoratcm.cz