Přihlásit se

PŘIHLAŠTE SE DO SVÉHO ÚČTU

jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Novinky

https://pixabay.com/photos/keyboard-key-success-online-621830/ https://pixabay.com/photos/keyboard-key-success-online-621830/ https://pixabay.com/photos/keyboard-key-success-online-621830/

52. kongres TCM v Rothenburgu

Přes všeobecně chaotickou situaci s celosvětovou pandemií se bude i letos konat 52. Kongres Tradiční čínské medicíny v Rothenburgu, ale tentokrát jen online. Naši kolegové v Německu se dlouho snažili udržet při životě i kongres naživo, leč dnes 26. února 2021 dospěli k realistickému názoru, že je nutno přejít pouze online.

Téma kongresu je jedinečné a přímo navazuje na situaci kterou právě prožíváme – „Tělesné a duševní projevy kovu“. I samotná kulatost koronaviru, ať už je přírodní nebo umělý, poukazuje na tento hybatel. Podtext hlavního tématu jsou samozřejmě kožní a respirační choroby.

52. kongres TCM v Rothenburgu – 11.-15.5.2021 - online

Mezi řečníky tedy nemůže chybět Mazin Al-Khafaji, Peter Deadman, Yair Maimon, Manfred Kubny, Volker Scheid, Hui Zhang,  Heiner Fruhauf a další známá jména.

Jako každý rok bude i letos den věnovaný pediatrii, neplodnosti, výsledkům vědeckého výzkumu, dietologii a dalším tématům.

Program je skutečně velmi bohatý a organizátoři zajišťují přístup k němu až do srpna 2021. Bude tedy možnost si zhlédnout vybrané přednášky, semináře a dílny ve vlastním čase aniž bychom byli limitováni jen datem kongresu, kdy bude samozřejmě možné se připojit naživo.

Kongres tedy bude probíhat stejně jako minulý rok, kdy jsme se rovněž účastnili jen online. Mohu potvrdit, že nebyl problém s připojením a získala jsem cenné znalosti i dovednosti. Letos bude vše probíhat na stejné platformě Net of knowledge, která je velmi přátelská k uživatelům. Ušetříme tak za cestovné i ubytování a budeme moci sledovat přednášky ve vlastním čase a v pohodlí domova. Věřím, že i tak nás prodchne ta přátelská atmosféra a nadšení pro věc pro kterou je kongres TCM v Rothenburgu tak vyhlášený.

Vedení kongresu je nám nakloněno a nabízí slevu 250 EU do 8.3.2021.  Pokud se tedy přihlásíme do tohoto data můžeme počítat se slevou a zaplatíme jen 470 EU. Pro běžné návštěvníky je stanovena cena 720 EU, pro členy ETCMA 580 EU a my z Čech a Slovenska se máme hlásit jako členové AGTCM a do registračního čísla se píše heslo : LudmilaBendova2021

Prosím všechny účastníky a zájemce o kongres aby se hlásili na mém emailu : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , protože jsem pověřená dodáním seznamu účastníků od nás přímo kongresovým organizátorům, tak jako každý rok posledních 10 let. Děkuji všem za zájem a těším se na vaše ohlasy.

Číst 925 krát Naposledy změněno pátek, 26 únor 2021 14:27

Nejnovější od Ludmila Bendová

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Komora tradiční čínské medicíny zastřešuje terapeuty a vzdělávací instituce zabývající se tradiční čínskou medicínou v České republice.

Adresa

Adresa:

Vyšehradská 423/27, 120 00 Praha 2

Mobil:

+420 778 737 437

E-mail:

info@komoratcm.cz