Přihlásit se

PŘIHLAŠTE SE DO SVÉHO ÚČTU

jméno *
Heslo *
Zapamatuj si mě

Komora TČM

Informace o systému a činnosti KTČM

Přihlášení

×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 286

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Práva a povinnosti Komory vůči členům a členům vůči Komoře. Aneb co musím splnit a co si platím v členském příspěvku?

Všeobecné obchodní podmínky pro členství v Komoře TCM

Jste-li členem Komory TCM máte svá práva a povinnosti vůči Komoře TCM, které se odvíjí od typu Vašeho členství.

Pokud ještě nejste členem komory, můžete si zažádat o členství ZDE.

Práva členů Komory TCM - aneb co si platím v členském příspěvku?

Praktik TČM

1) právo na přístup do členské sekce stránek Komory TČM, ve které naleznete:

 • knihovnu kazuistik
 • diskusní fórum, kde můžete žádat o radu zkušenější kolegy či mentory, klást otázky vztahující se k TCM nebo na ně odpovídat
 • všechny výtisky časopisu Ženšen v on-line podobě

2) právo na informativní e-maily o činnosti Komory TČM

 • zejména v oblasti legalizace TCM v ČR a e-maily vztahující se k praktikování TČM v ČR

3) právo být volen do orgánů Komory TČM

4) hlasovací právo

5) umístění baneru garance Komory TČM na Vašich stránkách

6) umístění informativních letáků pro klienty o garanci Komory TCM o Vaší kvalifikaci v TCM

 

Kandidát na praktika TCM

1) právo na přístup do členské sekce stránek Komory TCM, ve které naleznete:

 • knihovnu kazuistik
 • diskusní fórum, kde můžete žádat o radu zkušenější kolegy či mentory, klást otázky vztahující se k TCM nebo na ně odpovídat
 • všechny výtisky časopisu Ženšen v on-line podobě

2) právo na informativní e-maily o činnosti Komory TCM

 • zejména v oblasti legalizace TCM v ČR a e-maily vztahující se k praktikování TCM v ČR

3) hlasovací právo

4) umístění baneru garance Komory TCM na Vašich stránkách

5) umístění informativních letáků pro klienty o garanci Komory TCM o Vaší kvalifikaci v TCM

Student TCM

1) právo na přístup do členské sekce stránek Komory TCM, ve které naleznete:

 • knihovnu kazuistik
 • studentské diskusní fórum, kde můžete žádat o radu své kolegy či mentory, klást otázky vztahující se ke studiu TCM nebo na ně odpovídat
 • všechny výtisky časopisu Ženšen v on-line podobě

2) právo na informativní e-maily o činnosti Komory TCM

 • zejména v oblasti legalizace TCM v ČR

 

Přítel TCM

1) právo na přístup do členské sekce stránek Komory TCM, ve které naleznete:

 • všechny výtisky časopisu Ženšen v on-line podobě

2) právo na informativní e-maily o činnosti Komory TCM

 • zejména o konaných akcích Komory TCM

Povinnosti členů Komory TCM - aneb co musím splnit?

1) placení členských příspěvků na daný kalendářní rok

Tato povinnost platí pro všechny členy Komory TCM. Výše Vašeho ročního příspěvku závisí na typu Vašeho členství.

Nově přihlášení členové

Své přihlášení potvrdíte právě uhrazením členského příspěvku. Příspěvek prosím uhraďte až na základě potvrzujícího e-mailu od nás, kde Vám bude přiřazen variabilní symbol a zasláno číslo účtu, na který platbu poukážete. Příspěvek uhraďte do 14-ti dní od potvrzení Vaší přihlášky.

Po uhrazení příspěvku bude Vaše žádost předána Akreditační komisi  k posouzení a dále postoupena ke schválení představenstvu Komory TČM. Po jejím schválení se stáváte členem Komory TČM. O výsledku posouzení Vaší žádosti budete vyrozuměni e-mailem.

V případě splnění všech podmínek a schválení Vaší žádosti o členství Vám budou zaslány přístupové údaje do členské sekce dle typu Vašeho členství a máte veškerá práva vztahující se k danému typu členství (viz výše).

V případě, že nesplníte podmínky Vámi požadovaného typu členství a Akreditační komise  Vás tedy nedoporučí za člena Komory TČM nebo Vám navrhne jiný typ členství, bude Vám členský příspěvek vrácen (nebo jeho část). 

Stávající členové

Nezapomeňte na to, že členské příspěvky se hradí na daný kalendářní rok! Nastavte si tedy trvalý příkaz pro úhrady v dalších letech v odpovídající výši dle typu Vašeho členství. Při změně typu členství nebo změně výše členského příspěvku změňte i Váš trvalý příkaz.

Potvrzení o přijetí členského příspěvku

Na úhradu členského příspěvku obdržíte Potvrzení o přijetí platby, které Vám bude zasláno e-mailem z adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vyžadujete-li vystavení faktury, musíte si ji písemně požádat, a to nejpozději 7 dní po uhrazení členského příspěvku, jinak bude vydán standartní doklad o přijetí platby.

Storno podmínky

Pokud Komora TČM odmítne Vaši žádost o členství (z důvodu nesplnění podmínek), bude Vám členský příspěvek vrácen v plné výši.
Pokud Komora TČM odmítne Vaši žádost o vybraný typ členství a navrhne Vám jiný typ členství, bude Vám po vyslovení Vašeho souhlasu vrácena část členského příspěvku. Případně si můžete zažádat o převedení části Vašeho příspěvku na další rok.

Co když přestanu hradit členské příspěvky

Členství v Komoře TCM se obnovuje platbou členského příspěvku za kalendářní rok. Pokud členský příspěvek do 31.3. kalendářního roku neuhradíte, budou Vám odepřeny přístupy do členské sekce a budete e-mailem vyzváni k úhradě do určeného termínu. Když ani do daného termínu členský příspěvek neuhradíte, budeme Vás ještě jednou kontaktovat, tentokrát telefonicky (abychom vyloučili možnost, že náš e-mail spadnul do spamové pošty a Vy jste jej nečetli).

V případě, že na výzvu nebudete reagovat a nepodaří se nám telefonicky Vás kontaktovat, budeme brát neuhrazení členského příspěvku jako ukončení členství z Vaší strany. Bude Vám odepřen přístup do členské sekce a u praktiků bude zneveřejněn záznam provozovny. Nebudeme Vám již zasílat e-maily s informacemi o Komoře TČM. Vaše osobní údaje budou nadále v naší databázi po dobu 3 let. Tato "archivace" osobních údajů slouží pro případnou obnovu členství.

Neobnovíte-li členství do 3 let, budou všechny Vaše osobní údaje definitivně odstraněny. Pokud si budete přát odstranění Vašich osobních údajů dříve, je třeba, abyste nám to sdělili. Více o nakládání a ochraně osobních údajů se dozvíte ZDE (proklik na och.os.ud.).

Po odstranění osobních údajů z naší databáze již nebude možné členství v Komoře TCM obnovit. V případě, že se budete chtít stát opět členem Komory TCM, budete muset znovu projít přihlašovacím procesem.

Co když jsem v tíživé finanční situaci a nemohu si členský příspěvek dovolit?

V případě, že se dočasně nacházíte v tíživé finanční situaci, můžete požádat o posunutí termínu platby, rozložení platby na části nebo prominutí úhrady členských příspěvků v daném roce. Vaše žádost bude projednána na schůzi představenstva a o jejím rozhodnutí budete vyrozuměni e-mailem. Žádosti zasílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (nebo e-mail rady pro hospodaření?).

 

Jaké mám další povinnosti?

2) Dokládání kazuistik z vlastní praxe

Jako členové Komory TCM můžete mít kromě úhrady členských příspěvků ještě povinnost doložit kazuistiky z praxe.

Při přijetí na pozici Praktik TCM je třeba doložit 3 kazuistiky z Vaší praxe v průběhu roku, ve kterém jste přihlášku podali. Po jejich doložení bude Vaše žádost o přijetí předložena Akreditační komisi a v případě jejího schválení AK postoupena ke schválení přijetí členství na zasedání schůze představenstva Komory TCM. Do doby úplného schválení budete Komorou TCM vedeni na pozici Kandidát na praktika TCM.

V dalších letech Vašeho členství v Komoře TCM máte povinnost kromě platby členských příspěvků (viz výše) zasílat 1 kazuistiku z Vaší praxe. Více o kazuistikách se dozvíte ZDE (dát proklik na téma knihovna kazuistik - pokyny).

3) Oznamovací povinnost

Máte povinnost oznámit Komoře TCM změnu svých údajů (příjmení, telefon, e-mail, adresu provozovny u Praktiků).
Dále je Vaší poviností zažádat Komoru TCM o změnu Vašeho typu členství (např. při ukončení studia, splnění povinné praxe u Kandidáta, přerušení praxe, ukončení praxe atd).
O změnu osobních údajů nebo typu Vašeho členství žádejte e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Co když už nechci být členem Komory TCM

V případě, že již nechcete být členem Komory TCM, odhlašte se prosím e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Budete vymazáni z databáze a nebudeme Vám již posílat informace z Komory TCM ani Vás upomínat o zaplacení příspěvků. Pokud nezrušíte své členství písemně (e-mailem), budeme Vám nadále zasílat informace a vyzývat Vás k úhradě členského příspěvku.

Budeme rádi, když nám sdělíte důvod svého vystoupení z Komory TCM. Každý člen Komory je pro nás důležitý, vážíme si jej a stojíme o jeho přízeň. V případě Vaší nespokojenosti můžeme Vaše připomínky použít na zlepšení naší činnosti.

 

Obchodní podmínky pro prodej časopisu Ženšen

Pokud jste členem Komory TCM, máte v rámci členství časopis Ženšen v on-line verzi (proklik na Ženšen).
Pokud nejste členem Komory TCM, můžete si časopis Ženšen v on-line verzi zakoupit (objednávka zde - proklik na objednávku).
V obou případech si můžete objednat i vybrané výtisky časopisu Ženšen v tištěné formě (objednávka zde - proklik na objednávku). Časopis Vám bude zaslán na Vámi uvedenou adresu po připsání platby na náš účet.

 

Další ujednání

Veškerá dokumetace a potvrzení se vydávají v českém jazyce. Pokud uchazeč potřebuje cizojazyčný překlad, musí si nechat tento dokument na své náklady nechat přeložit a úředně ověřit.

Ostatní a zde neuvedené situace se řeší individuálně s představenstvem Komory TCM.

Tyto obchodní podmínky jsou platné od 10.6.2018.

 

Číst 1403 krát Naposledy změněno pondělí, 19 listopad 2018 21:10

Zanechat komentář

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Komora tradiční čínské medicíny zastřešuje terapeuty a vzdělávací instituce zabývající se tradiční čínskou medicínou v České republice.

Adresa

Adresa:

Vyšehradská 423/27, 120 00 Praha 2

Mobil:

+420 778 737 437

E-mail:

info@komoratcm.cz